Chata Milíře, Pec pod Sněžkou

O nás

Vážení hosté, zveme Vás do zrekonstruované horské chaty Milíře, která se nachází v nadmořské výšce 930 m n. m. a najdete nás 1,5 km z centra Pece pod Sněžkou po cestě na Modrý důl. Chata je obklopená lesem a nabízí úžasný výhled na Sněžku.

Svou kouzelnou a klidnou polohou je toto místo ideální pro letní či zimní dovolenou, ale i pro školy, školky v přírodě, sportovní soustředění, firemní večírky, školení nebo třeba jen romantický víkend pro dva.

Pro zpříjemnění pobytu Vám zdarma nabízíme k zapůjčení běžecké lyže, sáňky, boby a kluzáky. K dispozici je též trampolína, stolní tenis, šipky, stolní fotbal, ruské závěsné kuželky, kroket a minigolf. Pro ty nejmenší je zde dětský koutek, prolézačky, houpačky a pískoviště. K večernímu posezení pod hvězdami je k dispozici ohniště a gril na terase.

Po krásném letním výletu či vyčerpávající zimní lyžovačce člověku řádně vyhládne a v takovém případě se o Vás skvěle postaráme svou chutnou domácí kuchyní, ale také pestrou nabídkou studených či teplých nápojů. Posezení je možné v restauraci s barem, ve společenské místnosti a za příznivého počasí také na terase.

Ubytovaným klientům nabízíme kartu hosta Pece pod Sněžkou, která Vám umožňuje čerpat výhody a slevy ve vybraných zařízeních.

Přijeďte se k nám podívat, těšíme se.


Facebook

Hodnocení Google