Na základě usnesení vlády je chata až do odvolání UZAVŘENA. Rezervace na příští období přijímáme. Děkujeme za pochopení.

Na základě usnesení vlády je chata až do odvolání UZAVŘENA. Rezervace na příští období přijímáme. Děkujeme za pochopení.
Turistika, cykloturistika, relaxpark, lyžování…
Navštivte nás nejprve virtuálně…

Chata Milíře, Pec pod Sněžkou

O nás

Vážení hosté, zveme Vás do zrekonstruované horské chaty Milíře, která se nachází v nadmořské výšce 930 m n. m. a najdete nás 1,5 km z centra Pece pod Sněžkou po cestě na Modrý důl. Chata je obklopená lesem a nabízí úžasný výhled na Sněžku.

Svou kouzelnou a klidnou polohou je toto místo ideální pro letní či zimní dovolenou, ale i pro školy, školky v přírodě, sportovní soustředění, firemní večírky, školení nebo třeba jen romantický víkend pro dva.

Pro zpříjemnění pobytu Vám zdarma nabízíme k zapůjčení běžecké lyže, sáňky, boby a kluzáky. K dispozici je též trampolína, stolní tenis, šipky, stolní fotbal, ruské závěsné kuželky, kroket a minigolf. Pro ty nejmenší je zde dětský koutek, prolézačky, houpačky a pískoviště. K večernímu posezení pod hvězdami je k dispozici ohniště a gril na terase.

Po krásném letním výletu či vyčerpávající zimní lyžovačce člověku řádně vyhládne a v takovém případě se o Vás skvěle postaráme svou chutnou domácí kuchyní, ale také pestrou nabídkou studených či teplých nápojů. Posezení je možné v restauraci s barem, ve společenské místnosti a za příznivého počasí také na terase.

Ubytovaným klientům nabízíme kartu hosta Pece pod Sněžkou, která Vám umožňuje čerpat výhody a slevy ve vybraných zařízeních.

Přijeďte se k nám podívat, těšíme se.

Facebook